Het team

Directeur 

Richard de Graaff
Directeur 

E-mailadres: r.degraaff@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Plaatsvervangend directeur

Wendy Hendriks
Plaatsvervangend directeur en leerkracht groep 3a

Emailadres: w.hendriks@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Intern begeleider

Andrea Lobert
Intern begeleider en leerkracht groep 4B

E-mailadres: a.lobert@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Donderdagochtend en vrijdagochtend: Leerkracht 4B

 

Administratief medewerker

Karin van der Hout
Administratief medewerker

E-mailadres: k.vanderhout@wsko.eu
Werkdagen: maandag, woensdagochtend en vrijdag

Opleider in de school

Marja Altena
Opleider in de school en leerkracht groep 4B

E-mailadres: m.altena@wsko.eu
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag leerkracht groep 4b

 

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

David de Ruiter
Vakleerkacht bewegingsonderwijs

E-mailadres: d.deruiter@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Kimberly Steenbergen 
Leekracht groep 1/2a

E-mailadres: k.steenbergen@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 

Leerkracht

Anouk Klein 
Leerkracht 1/2 b

E-mailadres: a.klein@wsko.eu
Werkdagen: 
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Leerkracht

Laura de Boon Leerkracht 1/2 b

E-mailadres: l.deboon@wsko.eu
Werkdag: donderdag

Leerkracht

Amy Gelderland
Leerkracht groep 1/2c 

E-mailadres: a.gelderland@wsko.eu 
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Mirjam van Paassen
Leerkracht groep 1/2d

E-mailadres: m.vanpaassen1@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Claudia van Schie
Leerkracht groep 1/2e

E-mailadres: c.vanschie1@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Onderwijsassistent kleuters

Chelsea Helleman
Onderwijsassistent kleutergroepen

E-mailadres: c.helleman@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Vera Mulder
Leerkracht groep 3b en onderbouwcoördinator

E-mailadres: v.mulder@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Woensdag, donderdag en vrijdag leerkracht 3B

Gaby Nieuwlaat-Blom

Gaby Blom-Nieuwlaat
Leerkracht groep 3b

E-mailadres: g.blom@wsko.eu
Werkdagen: maandag en dinsdag

 

Leerkracht

Tessa de Jong
Leerkracht groep 4a

E-mailadres: t.dejong@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Team lid

Er zijn verschillende wegen die naar Rome leiden. Dit geldt ook voor het leren, want ieder kind leert op een andere manier.

Leerkracht

Nathalie Botbijl-Heijboer


E-mailadres: n.botbijl@wsko.eu
Werkdagen: Tijdelijk afwezig i.v.m. zwangerschapsverlof

Onderwijsassistent groepen 3 en 4

Jaimy Brandenburg 
Onderwijsassistent groepen 4

E-mailadres: j.brandenburg@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Martine Bol
Leerkracht groep 5a

E-mailadres: m.bol@wsko.eu
Werkdagen: maandag, woendag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt
Leerkracht groep 5b en leerkracht 6b

E-mailadres: d.vandenbeemt@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Leerkracht

Marjolein Meijer
Leerkracht groep 5b 

E-mailadres: m.meijer@wsko.eu
Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Carin Bom
Leerkracht groep 6a

E-mailadres: c.bom@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Leerkracht

Bodine Vollebregt
Leerkracht groep 6b en ICT coördinator 

E-mailadres: b.vollebregt@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Tessa Brabander
Leerkracht groep 5a / leerkracht 6a / ICT coördinator 

E-mailadres: t.brabander@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Regina Rademaker 
Leerkracht groep 7a

E-mailadres: r.rademaker@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Ilona Livramento
Leerkracht groep 7b

E-mailadres: i.livramento@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Leerkracht

Annelies van Heijningen
Leerkracht groep 7b

E-mailadres: a.vanheijningen@wsko.eu
Werkdagen: donderdag en vrijdag

Leerkracht

Maaike Verbruggen
Leerkracht groep 8

E-mailadres: m.verbruggen@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Leerkracht

Jasmijn Veenman
Leerkracht groep 8 en bovenbouwcoördinator

E-mailadres: j.veenman@wsko.eu
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Onderwijsassistent groepen 7 en 8

Renate Bremmer
Onderwijsassistent groepen 7 en 8

E-mailadres: r.bremmer@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Conciërge

Martin Willems
Conciërge

E-mailadres: m.willems@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Team lid

Er zijn verschillende wegen die naar Rome leiden. Dit geldt ook voor het leren, want ieder kind leert op een andere manier. De één vindt het fijn om de leerstof te stampen, de ander leert liever in schema's. De onderstaande link geeft aan op welke manieren je de leerstof eigen kunt maken met daarbij handige tips.