Het team

Directeur 

Richard de Graaff
Directeur 

E-mailadres: r.degraaff@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Plaatsvervangend directeur

Wendy Hendriks
Ambulant begeleider en leerkracht groep 3a

Emailadres: w.hendriks@wsko.eu
Werkdagen: maandag en dinsdag ambulante dag / woensdag tot en met vrijdag leerkracht groep 3a

Intern begeleider

Andrea Lobert
Intern begeleider 

E-mailadres: a.lobert@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Secretaresse

Marian de Kok
Secretaresse

E-mailadres: m.dekok@wsko.eu

Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdagochtend

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Yvonne Warners
Vakleerkracht bewegingsonderwijs 

E-mailadres: y.warners@wsko.eu
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

David de Ruiter
Vakleerkracht bewegingsonderwijs 

Emailadres: d.deruiter@wsko.eu
Werkdagen: maandag en vrijdagochtend

Leerkracht

Gaby Blom
Leerkracht groep 1-2a, leerkracht BreinRijk en Plusleerkracht.

Emailadres: g.blom@wsko.eu
Werkdagen: Leerkracht 1-2a: maandag / leerkracht BreinRijk: dinsdag / plusleerkracht: donderdag 

Leerkracht

Claudia van Schie 
Leerkracht groep 1/2a

Emailadres: c.vanschie1@wsko.eu
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Vera Mulder
Leerkracht groep 1/2b en bouwcoördinator

E-mailaders: v.mulder@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Anouk Klein
Leerkracht groep 1/2c

E-mailadres: a.klein@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

Leerkracht

Laura de Boon
Leerkracht groep 1/2c

E-mailadres: l.deboon@wsko.eu
Werkdag: donderdag

Leerkracht

Mirjam van Paassen
Leerkracht groep 1/2d

E-mailadres: m.vanpaassen1@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Marja Altena
Leerkracht groep 3a en studentenbegeleider

E-mailadres: m.altena@wsko.eu
Werkdagen: maandag en dinsdag - leerkracht groep 3 / woensdag - studentenbegeleider

 

Leerkracht

Martine Bol
Leerkracht groep 3b

E-mailadres: m.bol@wsko.eu
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Tessa de Jong
Leerkracht groep 4a

E-mailadres: t.dejong@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Susan 't Hoen 
Leerkracht groep 4b en vertrouwenscontactpersoon 

E-mailadres: s.hethoen@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Leerkracht

Nathalie Botbijl-Heijboer
Leerkracht groep 3b en leerkracht groep 4b

E-mailadres: n.botbijl@wsko.eu
Werkdagen: dinsdag leerkracht groep 3b / donderdag en vrijdag leerkracht 4b

Onderwijsassistent onderbouw

Jaimy Brandenburg 
Onderwijsassistent onderbouw / groepen 1 tot en met 4

E-mailadres: j.brandenburg@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Marjolein Meijer
Leerkracht groep 5a

E-mailadres: m.meijer@wsko.eu
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Carola van der Hoeven
Leerkracht groep 5b

E-mailadres: c.klein@wsko.eu
Werkdagen: maandag en dinsdag

Leerkracht

Carin Bom
Leerkracht groep 5b

E-mailadres: c.bom@wsko.eu
Werkdagen: Maandag t/m donderdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt
Leerkracht groep 5b

E-mailadres: d.vandenbeemt@wsko.eu
Werkdagen: maandag en vrijdag

Leerkracht

Tessa Brabander
Leerkracht en ICT coördinator

E-mailadres: t.brabander@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 

ICT e-mailadres: verburch-hof.ict@wsko.eu

Leerkracht

Bodine Vollebregt
Leerkracht en ICT coördinator

E-mailadres: b.vollebregt@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

ICT e-mailadres: verburch-hof.ict@wsko.eu

Leerkracht

Ilona Livramento
Leerkracht groep 7

E-mailadres: i.livramento@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Leerkracht

Annelies van Heijningen
Leerkracht groep 7

E-mailadres: a.vanheijningen@wsko.eu
Werkdagen: donderdag en vrijdag

Leerkracht

Maaike Verbruggen
Leerkracht groep 8a

E-mailadres: m.verbruggen@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Leerkracht

Jasmijn Veenman
Leerkracht groep 8a en bouwcoördinator

E-mailadres: j.veenman@wsko.eu
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Regina Rademaker
Leerkracht groep 8b

E-mailadres: r.rademaker@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Conciƫrge

Martin Willems
Conciërge

E-mailadres: m.willems@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag