Het team

Directeur 

Richard de Graaff
Directeur 

E-mailadres: r.degraaff@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Plaatsvervangend directeur

Wendy Hendriks
Plaatsvervangend directeur en leerkracht groep 3a

Emailadres: w.hendriks@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Intern begeleider

Andrea Lobert
Intern begeleider 

E-mailadres: a.lobert@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Administratief medewerker

Karin van der Hout
Administratief medewerker

E-mailadres: k.vanderhout@wsko.eu
Werkdagen: maandag, woensdagochtend en vrijdag

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

David de Ruiter
Vakleerrkacht bewegingsonderwijs

E-mailadres: d.deruiter@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Kimberly Steenbergen 
Leekracht groep 1/2a

E-mailadres: k.steenbergen@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 

Leerkracht

Anouk Klein 
Leerkracht 1/2 b

E-mailadres: a.klein@wsko.eu
Werkdagen: 
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Leerkracht

Laura de Boon
Leerkracht groep 1/2b

E-mailadres: l.deboo@wsko.eu
Werkdagen: donderdag

Leerkracht

Amy Gelderland
Leerkracht groep 1/2c 

E-mailadres: a.gelderland@wsko.eu 
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Mirjam van Paassen
Leerkracht groep 1/2d

E-mailadres: m.vanpaassen1@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Claudia van Schie
Leerkracht groep 1/2e

E-mailadres: c.vanschie1@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Onderwijsassistent kleuters

Chelsea Helleman
Onderwijsassistent kleutergroepen

E-mailadres: c.helleman@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Marja Altena
Leerkracht groep 3a en studentenbegeleider

E-mailadres: m.altena@wsko.eu
Werkdagen: maandag en dinsdag - leerkracht groep 3 / woensdag - studentenbegeleider

 

Leerkracht

Vera Mulder
Leerkracht groep 3b en onderbouwcoördinator

E-mailadres: v.mulder@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Tessa de Jong
Leerkracht groep 4a

E-mailadres: t.dejong@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Carola Klein - van der Hoeven
Leerkracht groep 4b

E-mailadres: c.klein@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Leerkracht

Nathalie Botbijl-Heijboer
Leerkracht groep 4b

E-mailadres: n.botbijl@wsko.eu
Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Onderwijsassistent groepen 3 en 4

Jaimy Brandenburg 
Onderwijsassistent groepen 3 en 4

E-mailadres: j.brandenburg@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Martine Bol
Leerkracht groep 5a

E-mailadres: m.bol@wsko.eu
Werkdagen: maandag, woendag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt
Leerkracht groep 5b en leerkracht 6b

E-mailadres: d.vandenbeemt@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Leerkracht

Marjolein Meijer
Leerkracht groep 5b 

E-mailadres: m.meijer@wsko.eu
Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Carin Bom
Leerkracht groep 6a

E-mailadres: c.bom@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Leerkracht

Bodine Vollebregt
Leerkracht groep 6b en ICT coördinator 

E-mailadres: b.vollebregt@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Tessa Brabander
Leerkracht groep 5a / leerkracht 6a / ICT coördinator 

E-mailadres: t.brabander@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Regina Rademaker 
Leerkracht groep 7a

E-mailadres: r.rademaker@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Ilona Livramento
Leerkracht groep 7b

E-mailadres: i.livramento@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Leerkracht

Annelies van Heijningen
Leerkracht groep 7b

E-mailadres: a.vanheijningen@wsko.eu
Werkdagen: donderdag en vrijdag

Leerkracht

Maaike Verbruggen
Leerkracht groep 8

E-mailadres: m.verbruggen@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Leerkracht

Jasmijn Veenman
Leerkracht groep 8 en bovenbouwcoördinator

E-mailadres: j.veenman@wsko.eu
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Onderwijsassistent groepen 7 en 8

Renate Bremmer
Onderwijsassistent groepen 7 en 8

E-mailadres: r.bremmer@wsko.eu
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Conciƫrge

Martin Willems
Conciërge

E-mailadres: m.willems@wsko.eu
Werkdagen: maandag t/m vrijdag