Het Team

Directeur

Richard de Graaff

r.degraaff@wsko.nl

directeur

werkdagen Verburch-hof:
dinsdag, woensdag, donderdagochtend, vrijdagmiddag

 

Plaatsvervangend directeur

Juf Wendy

Wendy Hendriks

w.hendriks@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Dinsdag t/m vrijdag

Secretaresse

Juf Marian

Marian de Kok

m.dekok@verburch-hof.wsko.nl

Maandag, woensdag en vrijdagochtend

Intern begeleider bovenbouw

Juf Ellen

Ellen Claassen

e.claassen@verburch-hof.wsko.nl

Woensdag en donderdag

Intern begeleider onderbouw

Juf Jolanda

Jolanda Kemperman

J.Kemperman@verburch-hof.wsko.nl

Maandagochtend BreinRijk (Plusklas)

Maandagmiddag ICT

Donderdag IB groep 1-3

Vrijdagochtend BreinRijk (Plusklas)

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Juf Yvonne

Yvonne Warners

Y.Warners@verburch-hof.wsko.nl

maandag, dinsdag en donderdag

 

Leerkracht

Juf Marja

Marja Altena

M.Altena@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Maandag en dinsdag

Studentenbegeleider

Om de woensdag

Leerkracht

Juf Anouk

Anouk Klein

A.Klein@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2b

Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

 

Leerkracht

Juf Anneke

Anneke van Staalduinen

A.vanstaalduinen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2b

Donderdag 

Leerkracht

Vera Mulder

V.Mulder@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2c

dinsdag t/m vrijdag

Leerkracht

Laura de Boon

l.deboon@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2c

maandag

Onderwijsassistent

Els van der Hoeven

e.vanderhoeven@verburch-hof.wsko.nl

Onderwijsassistent bij groep 1/2

maandag dinsdag donderdag vrijdag in de ochtenden

Leerkracht

Juf Andrea

Andrea Lobert

A.Lobert@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3a

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Marjolein

Marjolein Meijer

M.Meijer@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3a

Woensdag, donderdag en vrijdag

Leekracht

Martine Bol

m.bol@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3B

maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Juf Hanneke

Hanneke Vreugdenhil

H.Vreugdenhil@verburch-hof.wsko.nl

Groep 4a

Maandag tot en met donderdag

Leerkracht

Tessa Brabander

t.brabander@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 4b

maandag tot en met vrijdag

Leerkracht

Juf Esmiralda

Esmiralda van Leeuwen

E.vanLeeuwen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5

maandag, dinsdag en woensdag 

Leerkracht

Margaret Cramers

M.Cramers@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5

woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Annelies

Annelies van Heijningen

a.vanHeijningen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 6

Donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Carin

Carin Bom

C.Bom@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 6a

Maandag, dinsdag, woensdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt

D.vandenBeemt@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 6b

maandag, dinsdag en vrijdag

Leerkracht

Carola van der Hoeven


c.vanderhoeven@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 6b

woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Bodine Vollebregt

b.vollebregt@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7a

maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Karen van der Meijs

K.vanderMeijs@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7A

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Maaike

Maaike Verbruggen

M.Verbruggen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7B

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Jasmijn

Jasmijn Veenman

J.Veenman@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7B

woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Juf Regina

Regina Rademaker

R.Rademaker@verburch-hof.wsko.nl;

Groep 8a

Maandag t/m vrijdag

 

Leerkracht

Juf Susan

Susan 't Hoen 

S.hethoen@verburch-hof.wsko.nl

plusleerkracht

Maandag en dinsdag. Woensdag om de week

Conciërge

Meester Martin

Martin Willems

M.Willems@verburch-hof.wsko.nl

Conciërge

Maandag- t/m vrijdagmiddag