Het Team

Directeur

Richard de Graaff

r.degraaff@verburch-hof.wsko.nl

Plaatsvervangend directeur

Juf Wendy

Wendy Hendriks

w.hendriks@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Dinsdag t/m vrijdag

Secretaresse

Juf Marian

Marian de Kok

m.dekok@verburch-hof.wsko.nl

Maandag, woensdag en vrijdagochtend

Intern begeleider

Juf Ellen

Ellen Claassen

e.claassen@verburch-hof.wsko.nl

Woensdag en donderdag

Leerkracht

Juf Susan

Susan 't Hoen 

s.hethoen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht BreinRijk en PlusRijk
Vertrouwenscontactpersoon
Coordinator Bouw! Tutorlezen
Woensdag leerkracht groep 5b 

 

 

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Juf Yvonne

Yvonne Warners

Y.Warners@verburch-hof.wsko.nl

dinsdag, woensdag en donderdag

 

Leerkracht

Mirjam van Paassen
M.vanPaassen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Leerkracht

Suzanne van Marrewijk
S.vanMarrewijk@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2 b 

Leerkracht

Juf Marja

Marja Altena

M.Altena@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Maandag en dinsdag

Studentenbegeleider

Om de woensdag

Leerkracht

Juf Anouk

Anouk Klein

A.Klein@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2c

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

 

Leerkracht

Vera Mulder

V.Mulder@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2d

dinsdag t/m vrijdag

Leerkracht

Laura de Boon

l.deboon@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2d

maandag

Leerkracht

Juf Andrea

Andrea Lobert

A.Lobert@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3a

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Marjolein

Marjolein Meijer

M.Meijer@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3a

Woensdag, donderdag en vrijdag

Leekracht

Martine Bol

m.bol@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3B

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Nathalie Botbijl-Heijboer
N.Botbijl@verburch-hof.wsko.nl

groep 3b

Leerkracht

Juf Hanneke

Hanneke Vreugdenhil

H.Vreugdenhil@verburch-hof.wsko.nl

Groep 4a

Maandag tot en met donderdag

Leerkracht

Tessa Brabander

t.brabander@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 4b

maandag tot en met vrijdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt

D.vandenBeemt@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 5a

maandag, dinsdag en vrijdag

Leerkracht

Carola van der Hoeven


c.vanderhoeven@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 5a

woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

© Juf Ilona

Ilona Livramento

Leerkracht groep 5a

Woensdag, donderdag en vrijdag

I.Livramento@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht

Sten van Nieuwkerk

leekracht groep 5a op maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Esmiralda

Esmiralda van Leeuwen

E.vanLeeuwen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5b

maandag, dinsdag

Leerkracht

Kimberley Kobes

K.kobes@verburch-hof.wsko.nl

groep 5b op donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Annelies

Annelies van Heijningen

a.vanHeijningen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 6

Donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Carin

Carin Bom

C.Bom@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 6

Maandag, dinsdag, woensdag

Leerkracht

Karen van der Meijs

K.vanderMeijs@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7b

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Nathalie Botbijl-Heijboer
 N.Botbijl@verburch-hof.wsko.nl

leekracht groep 7a op woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Bodine Vollebregt

b.vollebregt@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7b

maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Juf Regina

Regina Rademaker

R.Rademaker@verburch-hof.wsko.nl;

Groep 8a

Maandag t/m vrijdag

 

Leerkracht

Juf Maaike

Maaike Verbruggen

M.Verbruggen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 8b

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Jasmijn

Jasmijn Veenman

J.Veenman@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 8b

woensdag, donderdag, vrijdag

Conciërge

Meester Martin

Martin Willems

M.Willems@verburch-hof.wsko.nl

Conciërge

Maandag- t/m vrijdagmiddag