Het Team

Directeur

Richard de Graaff 

r.degraaff@wsko.eu 

Maandag tot en met vrijdag

Plaatsvervangend directeur

Juf Wendy

Wendy Hendriks

w.hendriks@wsko.eu

Leerkracht groep 3a

Woensdag t/m vrijdag

Maandag en dinsdag ambulante dag

Intern begeleider

Juf Andrea

Andrea Lobert

A.Lobert@wsko.eu

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Secretaresse

Juf Marian

Marian de Kok

m.dekok@wsko.eu

Maandag, woensdag en vrijdagochtend

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Juf Yvonne

Yvonne Warners

Y.Warners@wsko.eu

dinsdag en donderdag

 

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

David de Ruiter

d.deruiter@wsko.eu

Maandag en vrijdagochtend

Leerkracht

Juf Gaby

Gaby Blom

g.blom@wsko.eu

Leerkracht 1-2a: maandag
Leerkracht BreinRijk: dinsdag
Plusleerkracht: donderdag 

Leerkracht

Claudia van Schie 

c.vanschie1@wsko.eu

Leerkracht groep 1/2 a

dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Vera Mulder

V.Mulder@wsko.eu

Leerkracht groep 1/2b
Bouwcoördinator

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Juf Anouk

Anouk Klein

A.Klein@wsko.eu

Leerkracht groep 1/2c

Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

 

Leerkracht

Laura de Boon

l.deboon@wsko.eu

Leerkracht groep 1/2c

Donderdag

Leerkracht

Mirjam van Paassen

M.vanPaassen1@wsko.eu

Leerkracht groep 1/2d

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Juf Marja

Marja Altena

M.Altena@wsko.eu

Leerkracht groep 3A

Maandag en dinsdag

Studentenbegeleider

Iedere woensdag

Leekracht

Martine Bol

m.bol@wsko.eu

Leerkracht groep 3B

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Tessa de Jong

t.dejong@wsko.eu

Groep 4a

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Susan 't Hoen 

s.hethoen@wsko.eu

Maandag, dinsdag, woensdag leerkracht groep 4b
Vertrouwenscontactpersoon

 

 

Leerkracht

Nathalie Botbijl-Heijboer
N.Botbijl@wsko.eu

Dinsdag leerkracht groep 3b
Donderdag, vrijdag leerkracht 4b

Onderwijsassistent onderbouw

Jaimy Brandenburg 

j.brandenburg@wsko.eu

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Esmiralda van Leeuwen

e.vanleeuwen@wsko.eu

Leekracht groep 5a

Bouwcoördinator

maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Marjolein

Marjolein Meijer

M.Meijer@wsko.eu

Leerkracht groep 5a

woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Carin

Carin Bom

C.Bom@wsko.eu

Leerkracht groep 5B


Dinsdag, woensdag, donderdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt

D.vandenBeemt@wsko.eu

leerkracht groep 5b

maandag en vrijdag

Leerkracht

Tessa Brabander

t.brabander@wsko.eu

Leerkracht groep 6a : maandag, woensdag, donderdag en vrijdag 
ICT coördinator: dinsdag

Leerkracht

Bodine Vollebregt

b.vollebregt@wsko.eu

Leerkracht groep 6b : dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
ICT coördinator: maandag

Leerkracht

Carola van der Hoeven
c.vanderhoeven@wsko.eu

leerkracht groep 6B: maandag
leerkracht groep 6A: dinsdag

Leerkracht

© Juf Ilona

Ilona Livramento

I.Livramento@wsko.eu

Leerkracht groep 7

maandag, dinsdag, woensdag

Leerkracht

Juf Annelies

Annelies van Heijningen

a.vanHeijningen@wsko.eu

Leerkracht groep 7

Donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Maaike

Maaike Verbruggen

M.Verbruggen@wsko.eu

Leerkracht groep 8a

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Jasmijn

Jasmijn Veenman

J.Veenman@wsko.eu

Leerkracht groep 8a

Bouwcoördinator

woensdag, donderdag, vrijdag

Leerkracht

Juf Regina

Regina Rademaker

R.Rademaker@wsko.eu

Groep 8b

Maandag t/m vrijdag

 

Conciërge

Meester Martin

Martin Willems

M.Willems@wsko.eu

Conciërge

Maandag- t/m vrijdag