Het Team

Directeur

Meester Richard

Richard de Graaff

r.degraaff@wsko.nl

Plaatsvervangend directeur

Juf Wendy

Wendy van Veldhoven

w.vanveldhoven@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Dinsdag t/m vrijdag

Secretaresse

Juf Marian

Marian de Kok

m.dekok@verburch-hof.wsko.nl

Maandag-woensdag-vrijdag (tot 15.00 uur)

Intern begeleider bovenbouw

Juf Ellen

Ellen Claassen

e.claassen@verburch-hof.wsko.nl

Woensdag en donderdag

Intern begeleider onderbouw

Juf Jolanda

Jolanda Kemperman

J.Kemperman@verburch-hof.wsko.nl

Maandagochtend BreinRijk (Plusklas)

Maandagmiddag ICT

Donderdag IB groep 1-3

Vrijdagochtend BreinRijk (Plusklas)

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Juf Yvonne

Yvonne Warners

Y.Warners@verburch-hof.wsko.nl

dinsdag, woensdag en donderdag

 

Leerkracht

Juf Marja

Marja Altena

M.Altena@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2a

Maandag en dinsdag

Studentenbegeleider

Om de woensdag

Leerkracht

Juf Anouk

Anouk Klein

A.Klein@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2b

Maandag t/m woensdag

Leerkracht groep 4

Vrijdag

Leerkracht

Juf Anneke

Anneke van Staalduinen

A.vanstaalduinen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 1/2b

Donderdag en vrijdag

Leerkracht

Vera Mulder


V.Mulder@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 1/2c maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Juf Andrea

Andrea Lobert

A.Lobert@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3a

Maandag en dinsdag

Leerkracht

Juf Marjolein

Marjolein Meijer

M.Meijer@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3a

Woensdag, donderdag en vrijdag

Leekracht

Martine Bol

m.bol@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 3B

maandag t/m vrijdag

Leerkracht

Juf Hanneke

Hanneke Vreugdenhil

H.Vreugdenhil@verburch-hof.wsko.nl

Groep 4

Maandag tot en met donderdag

Leerkracht

Karen van der Meijs

K.vanderMeijs@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5a

Maandag t/m woensdag

Leerkracht

Juf Annelies

Annelies van Heijningen

a.vanHeijningen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5a

Donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Esmiralda

Esmiralda van Leeuwen

E.vanLeeuwen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5b

woensdag (om de week), donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Susan

Susan 't Hoen 

S.hethoen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 5b

Maandag en dinsdag. Woensdag om de week

Leerkracht

Margaret Cramers

M.Cramers@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 6b

Maandag , dinsdag en woensdag om de week

Leerkracht

Juf Carin

Carin Bom

C.Bom@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 6b

Woensdag om de week, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Daniëlle van den Beemt

D.vandenBeemt@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 6a

maandag t/m woensdag

Leerkracht

Carola van der Hoeven


c.vanderhoeven@verburch-hof.wsko.nl

leerkracht groep 6a

donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Annemieke

Annemieke Verboom

A.Verboom@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7

Maandag t/m woensdag

Leerkracht

Juf Maaike

Maaike Verbruggen

M.Verbruggen@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 7

Maandag, donderdag en vrijdag

Leerkracht

Juf Regina

Regina Rademaker

R.Rademaker@verburch-hof.wsko.nl;

Groep 8a

Maandag t/m vrijdag

 

Leerkracht

Juf Jasmijn

Jasmijn Veenman

J.Veenman@verburch-hof.wsko.nl

Leerkracht groep 8b

Maandag t/m vrijdag

Conciƫrge

Meester Martin

Martin Willems

M.Willems@verburch-hof.wsko.nl

Conciërge

Maandag- t/m vrijdagmiddag